درباره ما

شرکت مهندسی تهران دلیک (سهامی خاص) فعالیت خود را از سال 1380 با هدف طراحی و تولید ابزار دقیق آغاز نموده و تمامی محصولات خود را با نام تجاری GERYAL  به بازار عرضه می نماید. در حال حاضر تولیدات این شرکت شامل انواع دستگاه های لول کنترل مغناطیسی (Magnetic Level Gauge)و ملحقات آن مانند لول سوییچ مغناطیسی (Magnetic Level Switch) ، لول ترانسمیتر مغناطیسی (Magnetic Level Transmitter)  و انواع دستگاه های لول کنترل شیشه ای ( Glass Level Gauge) است. 

کیفیت و دقت بالا در طراحی، ساخت، کنترل، استفاده از قطعات استاندارد آمریکایی و اروپایی و نهایتا بسته بندی بسیار مطلوب محصولات تهران دلیک، آن ها را در بازار داخلی منحصر به فرد میسازد.

کلیه تولیدات دارای 5 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش بوده و کاملا قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی هستند.

درباره ما

شرکت تهران دلیک فعال در زمینه طراحی و ساخت  لول گیج های شیشه ای، مغناطیسی و ملحقات آن ها می باشد.  

مدیران، متخصصان و کادر فنی تهران دلیک مفتخرند که بسیاری از محصولات تولیدی این شرکت در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی،آب و پساب، شیمیایی، دارویی، سلولوزی، نیروگاه ها، نیمه هادی ها و بیوتکنولوژی بخوبی در حال بهره برداری است.

 

چشم انداز

شرکت تهران دلیک با اتکا بر نیروهای متخصص و کارآزموده در محیطی امن و دوستانه ضمن ارتقا کمی و کیفی محصولات و مدیریت بر هزینه ها، سعی در توسعه بازار و جلب رضایت روز افزون ذی نفعان خود دارد.این شرکت با تکیه بر دانش روز دنیا و همچنین دانش سازمانی خود در تلاش است  به جرگه سازندگان برتر لول گیج ملحق گردد.

اهداف

 شرکت تهران دلیک رئوس استراتژی واهداف کلان خود را به شرح  ذیل اعلام داشته و خود را به رعایت همیشگی آن متعهد می داند:

1)  افزایش  رضايتمندي ذینفعان

2)  طراحی  و ساخت محصولات جدید

3)  به روز آوری محصولات متناسب با پیشرفت های روز

4)افزایش سهم بازارهای  داخلی و خارجی

5)ارتقای سطح مهارت، توانمندی و صلاحیت کارکنان از طریق پیاده  سازی موثر نظام مدیریت دانش

6) جاری سازی رویکرد  تفکر مبتنی بر ریسک در راستای  بهبود  مداوم سیستم مدیریت کیفیت

 

ماموریت ها

ماموریت شرکت تهران دلیک ارائه خدمتی در خور، با بکارگیری پرسنل مجرب و جوان در محیط کاری پویا و استفاده از بهترین متریال اولیه است. این شرکت میکوشد موقعیت کنونی خود را در صنعت ساخت ابزار دقیق با ارائه محصولات با بالاترین استاندارد ها ارتقا داده و به قابل اعتماد ترین و برترین جایگاه در زمینه تولید و عرضه محصولات خود به بازارهای داخلی و خارجی دست یابد.

شرکت تهران دلیک مفتخر به این است، که اولین و تنها سازنده لول سوئیچ و ترنسمیتر مغناطیسی ضدانفجار دارای گواهینامه ی بین المللی ATEX و IECEx در ایران می باشد.

افتخارات